Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko muselo ve druhé půli otáčet

AFK Kácov B - Ratajen N. Sáz.          4:3  (1:2)

Domácí se dostali do vedení už v 10. minutě. Novotný byl v pokutovém území faulován a Vojtěch Štorch poslal kácovskou rezervu do vedení. Brzká vedoucí branka domácím spíše uškodila než pomohla. Hostům se ve 13. min. podařilo vyrovnat a ve 22. min. dokonce otočit stav na 1:2. Vedení Rataj mohlo být i výraznější, kdyby domácí tým nezachránila branková konstrukce. Kácov se prvním poločasem protrápil. Druhý poločas začal šancí V. Štorcha. Jeho střela ale mířila nad. O minutu později se ale Vojtěch Štorch další branky dočkal, když po přihrávce Havlína prostřelil ratajského brankáře a vyrovnal na 2:2. V 64. min. se domácí dostali opět do vedení. Centrovaný balon Novotného přizvedl Petr Havlín a míč skončil za zádyhostujícího brankáře. Když se v 86. min. prosadil Artur Pana a zvýšil na 4:2, zdálo se být utkání rozhodnuté. Hned z rozehrání ale hosté podnikli útok, po kterém míč skončil potřetí v kácovské brance. Rezervě se nakonec podařilo udržet výsledek a zvítězuit 4:3.

Branky: 10., 47. V. Štorch, 64. Havlín, 86. Pana - Jelínek 2, Marek

Rozhodčí: Horský

Sestava AFK: Jonáš - Marhan (55. Křen), Pospíšil, Novotný, Berky - Soucha, Š. Štorch, Pana, Futera - V. Štorch, Havlín (90. Šnobl)