Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko rozstřílelo Soběšín

Kácov B - Soběšín                9:0 (4:0)

Po utkání A-mužstva nastoupilo ke své generálce i béčko. Do Kácova zavítal Soběšín, se kterým se kácováci utkají i v mistrovském utkání. Na první branku se čekalo do 23.min. Domácí zahrávali nakrátko volný přímý kop. A. Pana se dostal s balónek do pokutového území, kde byl faulován. David Soucha pokutový kop proměnil a domácí se dostali do vedení 1:0. Ve zbývajícím čase prvního poločasu byl hrdinou Petr Havlín, který během 20minut dokázal soupeři nastřílet čistý hattrick a upravil tak poločasový výsledek na 4:0. Ve druhém poločase se kácovský brankostroj nezastavil. Hattrick si také vystřílel Vojtěch Štorch. Do střeleckých statistik se přidali i Miroslav Kaftan a Jan Blažek. Kácovské B-mužstvo nadělilo Soběšínu devět branek a po výsledku 9:0 se hráči mohli jít bavit na tradiční kácovskou pouť.

Branky:  3x Halvín, 3x V. Štorch, Soucha, Kaftan M., Blažek

Sestava AFK Kácov B: Verner - Berky, Solnář, V. Výborný, I. Pana - Marhan, Soucha, A. Pana, Blažek - Kaftan M., Havlín                                                                                 střídali: Jankovský, Futera