Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko stále na chvostu tabulky

Slavoj Vrdy - AFK Kácov B                1:0  (0:0)

Rezerva Kácova se mohla dostat do vedení již v úvodu utkání. Hned v první minutě trefil O. Peroutka břevno. Ve 30. min. měli hosté šanci ještě větší. V. Štorch byl v pokutovém území faulován, ale sám postižený penaltu neproměnil. Jelikož šance domácích likvidoval P. Verner, poločas skončil bez branek. Na branku se čekalo do 49. min. Po standartní situaci se k hlavičce dostal Spěvák a usměrnil míč za Vernerova záda - 1:0. Kácovu se podařilo dostat míč do domácí bránky, ale branka J. Šnobla nebyla uznána pro offside. Domácí mohli navýšit své vedení, ale ztroskotali na výborném P. Vernerovi. Utkání skončilo 1:0 a Kácov se dál krčí na posledním místě tabulky.

Branky: 49. Spěvák

Rozhodčí: Volenec

Sestava AFK: Verner - Novotný (79. Marhan), Pivoňka, Solnář, Berky - Blažek (60. Šnobl), Š. Štorch, Pana, Peroutka - V. Štorch, Futera (74. Gabriel)