Jdi na obsah Jdi na menu

Další vysoká porážka na půdě lídra

FK Zbuzany - AFK Kácov           7:0  (4:0)

Do zápasu vstoupili kácovští ve zdecimované sestavě se dvěma hráči z „B“ týmu v základní sestavě a s dalšími dvěma na lavičce, díky nimž nemusel do hry nastoupit trenér Jelínek. Domácí už v první minutě zahrávali rohový kop, kde se nedohodl brankář Kňazík s vlastními obránci, míč propadl ke zcela volnému Brodskému, který v pohodě míč dopravil do sítě – 1:0. Ve 13.min se k centru z pravé strany dostal Filip, Průcha prodloužil na Futeru, který zakončoval do brankáře domácích. O minutu později ztratil na hranici vlastního pokutového území míč Houdek a Pánek přesnou ranou k tyči zvýšil na 2:0. Poté Futera střílel těsně vedle domácí branky a po rohu Průchy hlavičkoval Pana, ale ke smůle hostů výborně zasáhl Rams a ránu vyrazil na roh. Domácí neustále kontrolovali hru a ve 34. min zápas prakticky rozhodli, když po autovém vhazování se k míči dostal Koubek, přihrál na Kordiaka, který prostřelil Kňazíka – 3:0. Do poločasu ještě zvýšil po chybě Švece Brodský na 4:0. Druhý poločas začal stejně jako první, po chybě obrany zvýšil Pánek na 5:0. Kácovští mohli zkorigovat výsledek střelou Pany do prázdné branky po špatném vyběhnutí Ramsy, ale míč skončil vedle domácí branky. Neujmuly se ani střely Průchy a tak domácí po faulu Albrechta zahrávaly penaltu, kterou Maleček s přehledem proměnil – 6:0 a v 80. min. se po zaváhání Švece prosadil Samko a zvýšil na konečných 7:0.

Branky: 2., 36. Brodský, 15., 48. Pánek, 33. Kordiak, 61. Maleček (pen.), 81. Samko

Rozhodčí: Kudrjavcev - Kaucký, Rybka

Sestava AFK: Kňazík - Albrecht, Švec, Kabát, Houdek - Filip (26. Váňa), Průcha, Š. Štorch (75. Gabriel), Futera - Pana (68. Pivoňka), Moudrý