Jdi na obsah Jdi na menu

Horky vzdorovaly i v deseti

Slovan Horky - AFK Kácov "B"           2:3 (0:1)

Na hřiště nováčka III. třídy Slovanu Horky dorazil k zápasu osmého kola další nováček - AFK Kácov B. V utkání se nakonec radovali hosté, když Slovan ve druhé půli i v deseti dokázal dvakrát snížit na rozdíl jedné branky. Na začátku utkání se hrál celkem pohledný fotbal, jako první se z gólu radovali hosté: V 8. min. po rozehraném trestném kopu následoval kolmý centr do pokutového území Horek, Šourek míč sklepnul a M. Miláček ho nasměroval do vlastní sítě - 0:1. Šance si vypracoval i Slovan, ve 14. min. tvrdou ránu k tyči J. Kročáka vytáhl gólman Jonáš, na druhé straně Šourkovu hlavičku po rohovém kopu lapil brankář Šimák. Hodně vzruchu přinesla poslední minuta první půle: Domácí poslali dlouhý trestný kop do velkého vápna Kácova, následně reklamovali ruku jednoho z bránících hráčů, místo toho si ale M. Kročák vykoledoval za protesty rovnou červenou kartu! Druhou půli začali hosté výborně, už v 50. min. se Pana uvolnil, protáhl se mezi stopery a po své brance metal oslavné přemety - 0:2. V 70. min. Vlach po závaru před kácovskou brankou neprostřelil bránící hráče, na druhé straně V. Štorch z dobré pozice přestřelil. V 73. min. se domácím podařilo vykřesat naději, když Beneš upravil na 1:2. Jenže v 78. min. po domácím autovém vhazování Novotný kolmou přihrávkou vysunul V. Štorcha - 1:3. V 82. min. sice ještě Trekoval po svém úniku přes půl hřiště korigoval na 2:3, ovšem to už bylo ze strany domácích vše - 2:3.

Branka: 73. Beneš, 82. Trekoval - 8. vlastní (M. Miláček), 50. Artur, 78. V. Štorch

Rozhodčí: Lukáš Kocourek

Sestavy:                                                                                                                    Horky: Šimák - Oswald, O. Trekoval, M. Miláček, Trojan - Wolter (50. Beneš), Pohořelický (76. L. Kruml), Hančil, J. Kročák - M. Kročák, Pilař (60. Vlach).                                             Kácov B: Jonáš - Marhan, Pivoňka, Šourek, Berky (60. Novotný) - Círman (31. J. Výborný), Š. Štorch, Pana, Futera - Pospíšil, V. Štorch