Jdi na obsah Jdi na menu

Hvozdnice si zaslouženě odvážejí 3 body

AFK Kácov - SK Hvozdnice           1:3  (0:1)

Domácí, kterým v sestavě už chyběl Vlasák, který odešel do Meteoru Praha, chtěli před domácím publikem konečně naplno bodovat, ale to se jim bohužel nepodařilo. Hosté po celý zápas působili fotbalověji a měli větší vůli po vítězství. V 16. min se k odraženému míči na velkém vápně dostal Hnilička a přesnou ranou k tyči nedal Vernerovi šanci – 0:1. Kácovští se snažili hned vyrovnat, ale hlavička Petrů po rohu Moudrého skončila jen těsně vedle Hoftovy branky. Ve 23.min po prostrčení Průchy, mohl jít sám na bránu Moudrý, ale hledal ještě Petrů, který v tísni střílel nad branku. Ve 30. min byl hostům vyloučen střelec branky Hnilička za hrubé sražení Zemana na zem, ale i v deseti hosté kontrolovali hru a hlídali si své vedení. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase, snaha domácích byla mizivá a hosté ve svých řadách měli exsparťana Třešňáka, který zápas rozhodl. V 75.min se ještě zastřeloval, když jeho tvrdou ránu Verner vyrazil na roh. O dvě minuty později se kolem Houdka protáhl Zavadil, přihrál na Třešňáka, který střelou podle Vernera zvýšil na 0:2. V 80.min hosté zahrávali rohový kop, míč se dostal ke zcela volnému Třešňákovi, který prostřelil Vernera – 0:3. Až po třetí brance se začali snažit i domácí, když se trefil Zeman po nádherné kolmici Průchy – 1:3, tvrdou Panovu ránu vyrazil Hofta na roh a to bylo z velkých šancí domácích všechno a tak tři body putují zaslouženě do Hvozdnice.

Branky: 81. Zeman - 77., 80. Třešňák, 16. Hnilička

ČK: 30. Hnilička (H)

Rozhodčí: Krejsa - Pejša, Svoboda

Sestava AFK: Verner - Houdek, Švec, Zeman, Kabát - Albrecht (75. Pospíšil), Průcha, Cettl, Filip (58. Pana) - Moudrý, Petrů