Jdi na obsah Jdi na menu

Kácov neudržel poločasové vedení

Slavia Jesenice - AFK Kácov          3:3 (1:3)  P.K. 5:4

Zápas, který se hrál v tropickém vedru, lépe začali kácovští a už v 7. min. se ujali vedení, když Vlasák prosrtčil míč do levé strany na Panu, který se řítil sám na Radimského a chladnokrevně ho obstřelil na zadní tyč – 0:1. Hosté dále byli v zápase aktivnější, centr Pany z levé strany nedorazil do sítě zcela volný Petrů, ve 22.min. po rychle vhozeném autu se ke střele z hranice pokutového území dostal Vlasák, ale trefil jen břevno domácí branky. Poté se do šancí dostali i domácí, když po špatné zpětné přihrávce Cettla postupoval na Vernera Glos, kterého zastavil za cenu žluté karty Švec. Ve 26.min. domácí vyrovnali, když kácovští po autu zbytečně ztratili míč, Glos si ho navedl do středu hřiště a střelou k pravé tyči nedal Vernerovi šanci – 1:1. Ve 40,min se na vápně ocitl sám domácí Alba, ale jeho střela podle Vernera skončila jen těsně vedle branky. A pak přišly velké chvíle kácovských, ve 43.min se na Radimského řítil Pana, domácí brankář ho musel faulovat a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Průcha – 1:2. V 45.min se k centru dostal Vlasák, našel zcela volného Cettla, který nezaváhal – 1:3. Každý si myslel, že druhý poločas už bude pohodový s dobrým koncem pro hosty, ale bohužel tomu tak nebylo. Hned v úvodní minutě domácí snížili,když po nedorozumění Průchy a Vernera doklepl míč do branky Alba – 2:3. Domácím jakoby narostla křídla a najednou jich bylo plné hřiště a kácovské zatlačili před jejich branku a bylo jen otázkou času, kdy přijde vyrovnání a to bohužel přišlo v 66.min, kdy prostřelil Vernera Alba – 3:3. Bohužel kácovští si za druhý poločas nevytvořili jedinou vážnější šanci a tak byli rádi za získaný bod. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí, když v šesté sérii nedal kácovský Rytina a domácí Procházka získal Jesenickým bod navíc.

Branky: 46., 66. Alba, 26. Glos - 7. Pana, 43. Průcha (pen.), 45. Cettl

Rozhodčí: Šefara - Špidra, Vyhnanovský

Sestava AFK: Verner - Houdek, Rytina, Švec, Zeman -Cettl, Průcha, Vlasák, Pana - Filip st., Petrů              střídali: Albrecht, Peroutka, Zvára, Gabriel