Jdi na obsah Jdi na menu

Kácov oplatil Hlízovu podzimní porážku

AFK Kácov B - Sokol Hlízov        3:1 (1:0)

K důležitému utkání nastoupila mužstva AFK Kácov B a Sokola Hlízov. Kácov si chtěl nadále udržet náskok na vedoucí pozici a oplatit hostům jedinou porážku v soutěži. Hosté si zase chtěli zlepšit náladu po dvou porážkách v jarní části soutěže. Domácí se úvodní branky dočkali již v 5. minutě zásluhou Vojtěcha Štorcha. Zbytek prvního poločasu velké golové šance nepřinesl. Hned v 50. Minutě mohl zvýšit vedení domácího celku Zeman, ale z blízkosti hostujícího Hebra nepřekonal. A mohl přijít trest. Špitálník se dostal do samostatného úniku, ale Jonáše nepřekonal. V 55. Min se domácí druhé brankypřeci jen dočkali. Artur Pana z pravé strany přímou střelou překvapil hlízovského brankáře a Kácov vedl 2:0. Třetí branku přidal z krásné akce Petr Havlín. Hned o minutu později se dočkali i domácí. Střela Čížka se odrazila do protipohybu brankáře Jonáše a skončila v síti. Kácov zdolal Hlízov 3:1 a nejenže mu oplatil podzimní porážku, ale v tabulce mu odskočil již na 9 bodů.

Branky: 5. V. Štorch, 55. Pana, 62. Havlín - 63. Čížek

Rozhodčí: Kučera

Sestava AFK: Jonáš - Novotný, Pivoňka, Zeman, Berky - Pana, Š. Štorch, Moudrý, Futera - Pospíšil, V. Štorch                   střídali: Havlín, Marhan, Jirků, Blažek