Jdi na obsah Jdi na menu

Kácov stále druhý

Vrdy - AFK Kácov                     1:4 (0:2)

Aby se fotbalisté AFK Kácov udrželi v kontaktu s vedoucí Zručí, museli si odvézt z Vrdů všechny body. První šanci si hned po rozehrání vytvořili domácí, ale nebyli úspěšní. Ve 13. min. se měnilo skóre na druhé straně. M. Zeman poslal dlouhý balón do pokutového území, kde P. Havlín vyhrál hlavičkový souboj. Míč si našel Vojtěch Štorch a po kličce gólmanovi poslal Kácov do vedení. Na konci akcí domácích Vrdů byl útočník J. Luňáček. Žádnou z nich nedokázal proměnit a tak na straně Vrdů svítila stále velká nula. Když už to vypadalo, že si Kácov ponese do kabin jednogólové vedení, byl v pokutovém území sražen V. Štorch a následoval pokutový kop. K zahrání penalty se postavil Kamil Moudrý a navýšil vedení Kácova. Nejen závěr 1. poločasu, ale i úvod 2. poločasu Kácovu vyšel. Ve 47. min. se M. Zeman napřáhl ke střele a jeho přízemní ránu tečoval do branky Jakub Bělohlávek - 0:3. V 53. min. se kopala penalta i na druhé straně. Poté, co byl v pokutovém území stažen jeden z domácích hráčů, pokutový kop proměnil Karel Truksa a snížil na 1:3. Konečnou podobu výsledku dal v 66. min. Michal Zeman, který v bezprostřední blízkosti přidal čtvrtou branku Kácova. Vrdy prohráli s AFK Kácov 1:4 a Kácov dál zůstává na druhém místě s odstupem 2 bodů na vedoucí Zruč.

Branky:  53. p.k. K. Truksa - 13. V. Štorch, 45. p.k. Moudrý, 47. Bělohlávek, 66. Zeman

Rozhodčí: Ledvina

Sestavy:                                                                                                                      Vrdy: M. Šindelář - Tomíšek, R. Truksa, Spěvák (46. Káš), Šolta - J. Šindelář, Růžička (75. Hájek) , Kříž, Radovnický - Jiří Luňáček (60. Jan Luňáček), K. Truksa                                    Trenér Karel Truksa                                                                                                       Kácov: Verner - Houdek, Rytina, Kabát - Zeman, Moudrý - Žovinec, Pana, Filip ml.(46. Bělohlávek) - V Štorch (79. Habal), Havlín (83. Pospíšil)         Trenér Miroslav Jelínek.