Jdi na obsah Jdi na menu

Kácov už je druhý!

Sokol Zdislavice - AFK Kácov          1:3 (0:2)

Do utkání vletěli hosté jako uragán a domácí nenechali vydechnout a jejich útočné snažení bylo naplněno již v 8.minutě, když Filip st. kolmou přihrávkou vybídl ke skórování Panu a ten jeho nabídkou nepohrdl a střelou podle vyběhnuvšího Klenota zajistil kácovským vedení 0:1. Hosté dále hýřili aktivitou, další střelu Pany domácí brankář chytil. Domácí se nemohli dostat do hry a tak přišla další šance kácovských, když trestný kop Filipa st. Klenot vyrazil jen před sebe, ale dobíhající Kabát z pěti metrů přestřelil zdislavskou branku. V 18. min vystřelil z vápna Moudrý, jeho střelu s námahou vyrazil Klenot na roh, ze kterého opět střílel Moudrý z hranice vápna, ale jeho ztečovaná střela skončila na břevně domácí branky. Poté se hra začínala vyrovnávat, ale domácí zahrozili jen střelou Psoty, kterou Kňazík vytěsnil na roh. Když už obě mužstva myslela na poločasovou přestávku, přišel centr Pany z pravé strany a Filip st. nekompromisně střelou z voleje zvýšil na 0:2 pro hosty. Do 2.poločasu opět vstoupili lépe hosté, když už ve 48.min nacentroval míč do vápna Filip st a Pana hlavou zvýšil na 0:3. Ale domácí se ještě nevzdávali a v 55.min se po dlouhém autu prosadil Hejný a snížil na 1:3. A tím odstartoval lavinu ofenzivního fotbalu na obou stranách. Domácí se snažili o snížení skóre, ale při jejich nájezdech většinou byla připravená kácovská obrana a nebo v brance dobře chytající Kňazík. Větší šance měli kácovští, ale loby Bělohlávka přes Klenota skončili nad brankou nebo na břevně domácí branky, samostatný průnik Průchy vyrazil Klenot na roh a ani tvrdá střela domácího Vobeckého již skórem nepohnula a tak mohli kácovští slavit šestou výhru v řadě, čímž udrželi podzimní neporazitelnost.

Branky: 56. Hejný - 7., 48. Pana, 42. Filip ml.

Rozhodčí: Jarolímek R. - Jarolímek M., Burian

Sestavy:                                                                                                                 Sokol Zdislavice: Klenot – Gregor, Hejný, Bouček T., Bárta, Vobecký, Pecháček, Kubálek, Muller, Psota, Bouček P.                                                                                              AFK Kácov: Kňazík – Rytina, Zeman, Kabát, Pana(85. Havlín), Filip st.,(90.Peroutka) Průcha , Filip ml. (61. Šourek), Bělohlávek (78. Žovinec), Moudrý, Petrů (87.Habal)