Jdi na obsah Jdi na menu

Kácov v závěru otočil utkání

Sokol Teplýšovice - AFK Kácov          2:3  (1:0)

V prvních dvaceti minutách se hrál zápas, který připomínal pouťový přátelák bez pohybu, šancí na obou stranách. Až ve 20.min se k centru z levé strany dostal Červeňák, ale Filip z malého vápna mířil vedle branky domácích. Ve 24.min se na Kňazíka řítil z levé strany osamocený Král, ale jeho šanci včasným vyběhnutím zlikvidoval kácovský brankář. Kácovští zahrozili ještě střelou Moudrého z 20 metrů, kterou Měsíček v pohodě chytili. V 37.min se po sérii nepřesností v pokutovém území Kácova míč dostal k Mládkovi, který prudkým centrem našel ve vápně zcela volného Černého, který poprvé překonal Kňazíka – 1:0. Druhý poločas opět začali lépe domácí, když po chybě Filipa se ke střele dostal Mládek, ale nemířil přesně. V 54. min se po několika narážečkách mezi Mládkem a Neradem se do šance dostával Nerad, ale kácovská obrana odkopla míč na rohový kop. V 67.min se k zakončení dostali také hosté, prudkou střelu Moudrého z vápna Měsíček vyrazil jen před sebe, ale gólová dorážka Houdka byla z ofsajdového postavení. Z protiútoku opět udeřili domácí, když se do vápna probil Mládek a přihrávkou pod sebe našel zcela volného Černého, který v poklidu zvýšil na 2:0. Po této brance se domácí zatáhli před vlastní branku a kácovští toho plně využili. V 75. min snížil na 2:1 krásnou střelou z hranice pokutového území Pana, v 84. min nastřelil Pana po přihrávce Moudrého břevno. V 88. min předvedli kácovští asi nejhezčí akci utkání, když přesnými přihrávkami vyřadili domácí obranu ze hry a osamocený Moudrý s přehledem vyrovnal na 2:2. V 92.min unikl po leví straně Pana, jeho centr domácí obrana odvrátila jen k Moudrému, který nekompromisně skóroval na vítězných 2:3.

Branky: 37., 68. Černý - 75. Pana, 88., 90.(+2) Moudrý

Rozhodčí: Kubečka - Nehasil, Nepovím

Sestava AFK: Kňazík - Zajíc, Zeman, Kabát - Petrů - Bělohlávek, Průcha, Moudrý, Filip (758. Rytina) -Pana, Červeňák (43. Houdek)