Jdi na obsah Jdi na menu

Kácov zdolal i Malešov

Kácov - Malešov                  3:1 (3:0)

V sobotu, netradičně v 10:15, nastoupili fotbalisté AFK Kácov proti Malešovu. V úvodu utkání se hrál vyrovaný fotbal. V 17. min. měli největší šanci na skórování hosté. Z levé strany prošel míč celým pokutovým územím Kácova, ale osamocený malešovský hráč branku Kácova přestřelil. V 25. min. se Kácov radoval, ale jen na chvíli. Z levé strany letěl do pokutového území Malešova centr, který na zadní tyči hlavou usměrnil M. Zeman za záda Táborského. Bohužel pro domácí zazněla píšťalka rozhodčího Procházky, který branku neuznal pro útočný faul kácovského střelce. Domácí se vedoucí branky přeci jen dočkali. V 36. min. domácí zahrávali rohový kop, který prošel celým pokutovým územím hostů, až se dostal k Petru Havlínovi a Kácov vedl 1:0.  Ve 39. min. se míč ocitl opět v malešovské síti. A. Pana poslal z pravé strany centr do pokutového území a hostující hráč se trefil hlavou do vlastní branky - 2:0. O minutu později vedl Kácov další útok, který skončil gólem. J. Bělohlávek zatáhl balón po pravé straně. Jeho centr byl odvrácen hostujícími obránci pouze k velkému vápnu. Míč si našel Petr Havlín a upravil poločasové skóre na 3:0. Ve druhém poločase se podařilo skórovat i Malešovu. V 64. min. zahrávali hosté volný přímý kop. Rejthárek našel na zadní tyči Koubka, který s přispěním břevna snížil. Hosté byli po vstřelené brance aktivnější, ale Kácov si se všemi útoky poradil. P. Havlín mohl skóre ještě navýšit, ale jeho radost překazil zvednutý praporek rozhodčího Rejhona a tak se skóre do konce utkání již nezměnilo.

Branky:  36., 40. Havlín, 39. vlastní - 64. Koubek

Rozhodčí: Procházka - Kracík, Rejhon

Sestavy:                                                                                                               Kácov: Verner – Houdek, Rytina, Kabát – Zeman, Moudrý – Bělohlávek, Pana, Žovinec – Havlín, Filip st.         střídali: Pivoňka, Pospíšil, Filip ml., V. Štorch                                 Trenér Miroslav Jelínek                                                                                               Malešov: Táborský – Nekola, Barenčík, Vokoun, Poklop – Rak, Rejthárek, Koubek, Železný – D. Klečák, Žídek                             Trenér Jiří Škramovský