Jdi na obsah Jdi na menu

Kamil Moudrý vystřelil 3 body

FK Fercom Týnec nad Sáz. - AFK Kácov       0:1 (0:0)

Do zápasu vstoupili lépe kácovští, když už ve 4.min se obranou domácích prodral Bělohlávek, ale jeho střelu vyrazil Vašák na roh, ve 12 min se ke střele dostal Průcha, ale jeho střela mířila nad týneckou branku. Poté otěže zápasu převzali domácí a přišla i jejich první šance, když po chybě Rytiny střílel z hranice vápna Stejskal, ale mířil nad Vernerovu branku. V 26. min pronikl domácí obranou Havlín, jeho průnik odvrátila domácí obrana na roh, ze kterého hlavičkoval Zeman těsně vedle. Ve 33.min chyboval Žovinec ve středu hřiště, domácí Hašek se dostal za kácovskou obranu, ale jeho střelu vyrazil Verner na roh. Těsně před koncem poločasu se ke střele ve vápně dostal domácí Hašek, ale z hranice penalty branku hostí přestřelil. Na začátku druhého poločasu se dostal ke střele Moudrý, Vašák jeho projektil vyrazil jen před sebe, ale dorážka Filipa skončila nad týneckou brankou. V 68. min mohli domácí otevřít skóre, když Horký postupoval sám na Vernera, který jeho úmysl prokoukl a skokem pod nohy mu čistě odebral míč. O dvě minuty později se opět zaskvěl kácovský brankář Verner, když zlikvidoval velkou šanci domácího Kopty, když jeho střelu z hranice penalty vyrazil na rohový kop. V 80.min přišla rozhodující akce hostů, když po kombinační akci po levé straně se k míči dostal Filip, který přesně přihrál na Moudrého a ten tvrdou střelou pod břevno překonal Vašáka – 0:1. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo a tak kácovští vezou domů další tři body a dále drží neporazitelnost v soutěži.

Branky: 80. Moudrý

Rozhodčí: Soběslav – Tobiška, Petýrek

Sestavy:                                                                                                                      FK Týnec nad Sáz.: Vašák – Dvořáček, Štambeský, Mach, Kavoň, Orsák, Vavrek, Horký, Stejskal, Hašek, Kopta stř. Skála, Sedlák                                                                      AFK Kácov: Verner – Rytina, Zeman, Kabát, Pana, Filip st., Žovinec (51. Petrů), Průcha (90. Filip ml.) Bělohlávek, Havlín, Moudrý                    trenér: Miroslav Jelínek