Jdi na obsah Jdi na menu

Povinná výhra nad posledním Jílovým

AFK Kácov - Jílové                     4:0  (2:0)

Zápas začal skoro stejně jako minulý týden ve Zbuzanech, ale střela Sadloně v 1. minutě skončila na břevně Kňazíkovy branky. Ve 4.min poprvé zahrozili domácí, když po přihrávce Červeňáka střílel Pana hodně vedle Vavřinovy branky. Ve 13. min střílel Sadloň do Kňazíka a to bylo na dlouhou dobu vše, co hosté předvedli. Ve 24.min se do vápna prodral Pana, odcentroval napříč malým vápnem, kde byl zcela volný Cettl a do prázdné branky pohodlně skóroval – 1:0. Ve 30.min se po rychlé akci Průchy a Cettla se ke střele dostal Červeňák, ale nastřelil jen hostujícího brankáře. O dvě minuty tvrdě vystřelil Červeňák, Vavřina míč s námahou vyrazil před sebe, kde ho v pohodě Moudrý doklepl do branky – 2:0 a tak do kabin šli domácí zcela v pohodě. Ve 49.min přihrával Průcha na Panu, ale jeho střela minula Vavřinovu branku. Domácí neustále kontrolovali hru, hosté se vůbec k ničemu nedostali a tak v 60.min se do vápna vřítil Albrecht a křížnou střelou zvýšil na 3:0. V 80. min vybojoval ve středu míč Gabriel, přihrál na Houdka, který prostřelil Vavřinu a zvýšil na 4:0. Poté se už utkání jen dohrávalo a tak mohli kácovští slavit druhé tříbodové vítězství v sezóně.

Branky: 24. Cettl, 32. Moudrý, 60. Albrecht, 80. Houdek

Rozhodčí: Chovanec - Dragoun, Vlk

Sestava AFK: Kňazík - Houdek, Zeman, Kabát, Habal - Albrecht (63. Filip ml.), Průcha, Moudrý, Cettl - Pana (73. Gabriel), Červeňák