Jdi na obsah Jdi na menu

Rezerva hladce zdolala Kluky

AFK Kácov "B" - SK Kluky             7:0 (6:0)

Rezerva Kácova přivítala na svém hřišti mužstvo SK Kluky. Domácí měli usnadněnou roli, neboť hostující tým dorazil pouze v devíti hráčích. V 18. min. domácí vedli již 3:0, a bylo jen otázkou, kolik branek si Kluky odvezou. V poločase svítilo na světelné tabuli skóre 6:0, když si bratři Štorchové připsali hattrick. Na začátku druhého poločasu zvýšil na 7:0 Pavel Marhan. Tato branka byla v utkání již poslední, protože domácí střelci trefovali pouze brankovou konstrukci a to hned čtyřikrát. Celý zápas se odehrával na polovině Kluků. Domácí brankář Jonáš se dotkl míče pouze při zpětných přihrávkách obránců. Jinak byl bez práce.

Branky: Š. Štorch 3x, V. Štorch 3x, Marhan

Rozhodčí: Rejhon

Sestava AFK: Jonáš - Marhan, Pivoňka, Soucha, Berky - Círman, Výborný, Š. Štorch, Futera - V. Štorch, Pospíšil (46. M. Kaftan)