Jdi na obsah Jdi na menu

Třetí zápas - třetí bod

AFK Kácov - TJ Sokol Zvole             2:2 (1:0)

Do zápasu domácí vstoupili s tím,že konečně zlomí remízové prokletí a pokusí se zvítězit. Střela Pany po přímém kopu Filipa skončila vedle hostující branky a střela Moudrého skončila rohovým kopem domácích. Ve 14.min.se poprvé prosadili domácí, když Filip kolmicí vyslal Bělohlávka na zteč a jeho křížná střela zapadla k zadní tyči Kučerovy branky. Po rozehrávce se k první šanci dostali hosté,ale střelu Grunda z hranice pokutového území vyrazil Kňazík na roh. Do konce 1.poločasu sehra většinou odehrávala ve středu pole bez větších šancí na obou stranách. Na začátku druhého poločasu mohli zápas rozhodnout kácovští, ale jejich dvě šance brankami neskončily. Ani hlavička Petrů po centru Filipa a střela Peroutky se brankově neujaly a tak přišel trest na druhé straně, kdy po chybě ve středu pole špatně vyhodnotil situaci domácí brankář Kňazík a po jeho špatném  vyběhnutí Grund do prázdné branky vyrovnal 1:1. V 70.min. došlo ke skrumáži v pokutovém území hostů, kde hostující obránce zahrál rukou a kácovští zahrávali penaltu, kterou Vincenc Peroutka bezpečně proměnil 2:1. Radost domácích trvala pouze pět minut, když po centru z pravé strany hlavičkoval na malém vápně osamocený Vnuk a s přehledem vyrovnal na 2:2. V 80.min byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Žovinec a tím domácí ztratili možnost strhnout vedení na svojí stranu a tak zápas skončil třetí remízou v letošním ročníku.

Branky: 14. Bělohlávek, 70. V. Peroutka (pen.) - Grund, 75. Vnuk

Rozhodčí: Žaba - Březnovský, K. Macháček

Sestavy:                                                                                                              Kácov – Kňazík – Rytina,Zeman, Kabát - Peroutka V., Pana (70. O. Peroutka), Žovinec, Moudrý, Petrů (75. V. Štorch) - Filip, Bělohlávek                                                                 Zvole – Kučera- Hala, Dušek, Moravec,Zbořil, Tomanec, Grund, Gabriel, Hnát, Vnuk, Tolar                    střídali: Jandus, Lupínek

Autor: Miroslav Paleček