Jdi na obsah Jdi na menu

V Kácově fanoušci volali deset

AFK Kácov B - Viktoria Sedlec B     11:0  (7:0)

V souboji 20. kola se mezi vedoucím a třetím celkem tabulky čekal vyrovnaný souboj. Nicméně se potvrdilo, že B mužstvo mívá občas problémy se složením sestavy, pokud se jeho zápas kryje s A mužstvem. Tento případ se stal Viktorce Sedlec (A mužstvo hráolo na Kaňku), která do Kácova přijela v nekompletním složení. Brankostroj Kácova se rozjel v 10. minutě. Ve 28. minutě byl stav 4:0 a když světelná tabule ukazovala poločasový stav 7:0, bylo utkání rozhodnuté. Kácov střílel branky dál až se počet branek zastavil na čísle 11. Kácov B tak míří mílovými kroky za postupem do okresního přeboru.

Branky: Š. Štorch 2, V. Štorch 2, Havlín 2, Futera, Pospíšil, Pana, Blažek, Śnobl

Rozhodčí: Jelínek

Sestava AFK: Jonáš - Marhan (46. Soucha), Pivoňka, Pospíšil, Berky - Novotný, Š. Štorch, Pana (65. Sádlo), Futera - V. Štorch (55. Blažek), Havlín (62. Šnobl)