Jdi na obsah Jdi na menu

Ve Zdislavicích neporaženi

Zdislavice - Kácov                             3:3 (2:1)

V dalším přípravném utkání zajížděli fotbalisté AFK Kácov do Zdislavic. Domácí tým hraje krajskou I.B třídu (o 1 soutěž výš). Hrálo se na hřišti menších rozměrů, což dělalo kácovským fotbalistům problémy. Hned v prvních minutách došlo v pokutovém území Kácova k souboji Zdislavského hráče s obráncem Houdkem a rozhodčí odpískal pokutový kop. Zdislavice se dostaly do vedení 1:0. O několik minut později se kopal pokutový kop i na druhé straně. Kácovský exekutor Moudrý také nezaváhal - 1:1. Do 25. minuty se skóre měnilo opět. Misku vah na svoji stranu převrátili Zdislavice, když přišel centr ze strany a domácí hráč překonal Kotoučka podruhé. Ve druhém poločase Kácov opět vyrovnal, tentokrát zásluhou Bělohlávka - 2:2. Domácí hráči hrozili hlavně z brejkových akcí, ze kterých dokázali vsítit i třetí branku a potřetí se dostali do vedení - 3:2. Kácovu se i napotřetí podařilo vyrovnat. Hrabánek vybojoval téměř ztracený míč, přihrál Petru Havlínovi, který vyrovnal na konečných 3:3. Kácov tedy vybojoval remízu nad účastníkem krajské soutěže, se kterým v loňském měření sil prohrál na svém hřišti 2:4.

Branky Kácova: Moudrý (pen.), Bělohlávek, Havlín

Sestava AFK Kácov: Kotouček - Novotný, Houdek, Kabát, Pivoňka - Volf, Š. Štorch, Moudrý, Filip - Pana, Havlín                                                                                                   střídali: Zeman, Bělohlávek, Hrabánek, Pospíšil