Jdi na obsah Jdi na menu

Z Kunic bez bodu

FK Kunice - AFK Kácov                 2:1  (1:0)

Utkání začalo v bojovném duchu a  nepříjemnou situací pro kácovské, když ve 3.min po pozdě odpískaném ofsajdu dohrál Kňazíka Tůma, který prošlápl Kňazíkovi koleno a vypadalo to, že kácovský brankář zápas nedohraje, ale s velkou dávkou sebezapření v zápase pokračoval, protože věděl, že náhradní brankář se k zápasu nedostavil. Domácí se snažili vstřelit úvodní branku, ale v tom jim kácovští svoji obětavou hrou bránili a i sami se pokoušeli vstřelit branku, ale šance Nováka na jedné straně a střelu Červeňáka z první po centru Houdka brankou neskončily a tak první poločas směřoval k remíze, ale ve 42.min po rohovém kopu Moudrého se do brejku dostali domácí, který zakončil s přehledem domácí Novák – 1:0. Druhý poločas začali kácovští bojovněji a v 48. min se dočkali vyrovnání, když po dlouhém nákopu Zemana podběhl Chadima míč a Albrecht v pohodě hlavou vyrovnal – 1:1. Kácovští se dále tlačili před branku domácích, ale vstřelit branku jim nebylo souzené, střelu Červeňáka vytěsnil s námahou Chadima na roh, Moudrý pálil jen do obrany domácích a tak udeřilo na druhé straně, když hostující obrana nepohlídala exligového Ličku, který po centru z pravé strany hlavou skóroval – 2:1. Domácí chtěli utkání rozhodnout, ale skvělý Kňazík si poradil se šancemi Tůmy, Ličky a Skály a na druhé straně zazdili své šance Pana a Albrecht, takže zápas skončil těsným vítězstvím domácích. Po dlouhé době můžeme kácovské pochválit za bojovnost a aktivní přístup k utkání a musíme věřit, že si vše přenesou do posledního zápasu s Voticemi a sezónu zakončí vítězstvím.

Branky: 42. Novák, 56. Lička - 48. Albrecht

ČK: 78. Váňa

Rozhodčí: Hron - Hlavnička, Bekešský

Sestava AFK: Kňazík - Houdek, Zeman, Kabát, Habal (46. Váňa) - Albrecht, Pana (81. Pivoňka), Cettl, Filip (46. Švec) - Červeňák, Moudrý