Jdi na obsah Jdi na menu

Zavidov v závěru otočil utkání

FC 05 Zavidov - AFK Kácov        3:2  (1:0)

Kácovští vstoupili do zápasu aktivněji, měli i náznaky šancí, ale průnik Cettla ani střela Červeňáka k brance nevedly a tak v 11. min se dostali do vedení domácí, když po chybě Zemana ve středu hřiště utekl po křídle Exner, jeho střela skončila na tyči Gabrielovy branky a volný Geier pohodlně míč dorazil do branky – 1:0. Hostům chvíli trvalo, než se dostali zpět do hry a tak hra plynula dál bez větších šancí na obou stranách. V závěru poločasu se kácovští snažili o vyrovnání, ale jejich přihrávky nenacházely adresáty a tak do kabin šli veselejší domácí. Do druhého poločasu hosté zpřesnili kombinaci, dostávali se před domácí branku, ale jejich pokusy končily buď u domácího brankáře nebo vedle jeho branky. V 62. Min. vystřídal Červeňáka Petrů a byl to šťastný tah trenéra Jelínka. V 68. min utekl po pravé straně Albrecht, odcentroval před branku, kde našel Petrů, který míč uklidil k tyči – 1:1. Hostům jakoby narostla křídla a domácí přitlačili před jejich branku a výsledek se zanedlouho dostavil. V 72.min se do vápna krásně probil Cettl, byl faulován a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Petrů – 1:2. Zavidovští ale zápas nezabalili, v 74. min se k ráně z hranice pokutového území dostal Krejza, Gabriel jeho ránu s námahou vytěsnil na roh. O čtyři minuty později domácí vyrovnali, když po rohovém kopu hlavičkoval neobsazený Klouček – 2:2. V 84. min po autovém vhazování domácích Gabriel neodhadl situaci, když si nevyběhl pro míč, který se odrazil od tyče na nohy neobsazeného Zudy, který pohodlně skóroval – 3:2 a tak se z vítězství mohli radovat domácí. Závěrem bych chtěl ještě vyzdvihnout výkon trojice rozhodčích, jejich výkon byl bezchybný.

Branky: 12. Žďánský, 78. Klouček, 84. Zuda - 68., 72. (pen.) Petrů

Rozhodčí: Mar. Vlk - Mir. Vlk, Roth

Sestava AFK: Gabriel - Houdek, Švec (46. Habal), Zeman, Kabát - Albrecht, Průcha, Moudrý, Cettl - Červeňák (60. Petrů), Vlasák