Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko se představilo po roce v Kácově

AFK Kácov - Mníšek pod Brdy           2:0  (2:0)

Po více než roce se A mužstvo Kácova představilo svým fanouškům v Kácově. V minulé sezoně se všechna domácí utkání odehrála ve Vlašimi. Utkání začalo aktivitou hostí, kteří v prvních deseti minutách přitlačili kácovské před jejich branku, ale jejich dvě šance zůstaly nevyužity, když střelu z hranice pokutového území zlikvidoval Verner a pak střela po Vernerově chybě skončila vedle domácí branky. Pak otěže zápasu převzali domácí, střelu Vlasáka s námahou vyrazil brankář hostů na roh, který Průcha rozehrál na zadní tyč, míč se dostal zpět na levou stranu k Průchovi, který našel ve vápně osamoceného Zemana, který se hlavou nemýlil – 1:0. Domácí neustále diktovali tempo hry a nepouštěli hosty do hry a v 26.min se k trestnému kopu postavil Cettl a krásnou střelou přes zeď zvýšil na 2:0. Do konce poločasu se hra odehrávala mezi šestnáctkami bez větších šancí na obou stranách a tak do šaten šli spokojenější domácí. Druhý poločas se odehrával v režii hostů, ale vážnější šanci si nevytvořili, hrozili jen ze standartních situací a střel z dálky, ale vše domácí obrana spolu s Vernerem zlikvidovala. Domácí mohli zápas rozhodnout, ale samostatné úniky Cettla a Pany brankář hostů zlikvidoval a tak domácí mohli slavit první vítězství v I.A třídě.

Branky: 11. Zeman, 26. Cettl

Rozhodčí: Paukner

Sestava AFK: Verner - Zvára, Švec, Rytina, Zeman - Cettl, Průcha (89. Houdek), Vlasák (90. Kabát), Albrecht (83. Peroutka) - Petrů (60. Filip st.), Pana