Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko stále neporaženo

AFK Kácov - Jawa Divišov         2:1 (2:1)

Do zápasu vlétli lépe hosté, když už v 6. min se do šance řítil Pekárek, ale jeho centr z pravé strany vystihl Verner a jeho projektil chytil. O minutu později již divišovští gólově udeřili, když na kolmou přihrávku za obranu si naběhl Jíša a v klidu prostřelil Vernera – 0:1. Branka probudila kácovské k větší aktivitě, po přihrávce Štorcha střílel Rytina z 12 metrů, ale jeho střelu srazila divišovská obrana. Ve 13. min přihrál Filip na volného Panu a ten chladnokrevně podle vybíhajícího Hanuše vyrovnal na 1:1. Hosté zahrozili po centru Janovského z pravé strany, který Pekárek ve skluzu jen těsně minul a míč skončil v moci domácí obrany. Ve 26. min se opět prosadili domácí, když po centru Průchy se v pádu prosadil Filip st. a přehodil vyběhnuvšího Hanuše a kácovští vedli 2:1. Hosté mohli ještě do poločasu vyrovnat, ale Pekárka vychytal Verner a tak do šaten odcházeli spokojenější domácí. Do 2.poločasu vstoupili lépe hosté, jejich největší šanci zmařil Verner, když trestný kop Janovského s námahou vyrazil na roh. Nadále byli hosté aktivnější, ale vážnější příležitost si nevypracovali, až v 77. min se dostali hosté na dostřel domácí branky, ale střelecké pokusy Pekárka a Campodonica skončily na obraně domácích. V závěru utkání hosté vsadili vše na jednu kartu a chtěli utkání aspoň vyrovnat a tak vznikaly okénka v jejich obraně, ale průnik Pany vytěsnil Hanuš na roh a v poslední minutě přihrál Pana na Filipa, který překonal Hanuše, ale jeho gólovou radost zmařil hlavní rozhodčí, když odpískal postavení mimo hru, takže se skóre zápasu už nepohnulo a kácovští mohli slavit další výhru a užívat si neporazitelnost v soutěži.

Branky: 13. Pana, 26. Filip st. - 7. Jíša

Rozhodčí: Březnovský - Žaba, Velebil

Sestavy:                                                                                                                    AFK Kácov – Verner – Rytina, Zeman, Kabát, Pana, Filip st., Průcha, Filip ml. (78. Štorch), Bělohlávek, Moudrý, Petrů (88. Šourek)                                                                     JAWA Divišov – Hanuš J. - Hanuš Martin, Cacák, Jíša, Janovský, Vávra, Macháček, Vondrák, Pekárek, Lehán, Hanuš Marek stř. Blažíček, Campodonico, Bumbálek