Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko také porazilo posledního

AFK Kácov - Velký Osek          7:2 (3:1)

Do utkání vstoupili domácí trochu ospale, jakoby se nemohlo nic stát a tak už v 8. min přišel trest, když přišla chyba ve středu obrany a po kolmé přihrávce Koubka se řítil na Kňazíka sám Bayer a nedal domácímu brankáři šanci – 0:1. Ve 14. min se konečně probudili i domácí, když po rohu Moudrého hlavičkoval Šourek a vyrovnání zařídil dorážkou Havlín – 1:1. Poté domácí zvýšili obrátky a střelu Moudrého z vápna vyrazil Kalinec na roh. Ve 28. se po centru Filipa opět prosadil Havlín, když se obtočil kolem obránce hostů a nedal Kalincovi šanci – 2:1. Ve 33.min zahrávali hosté trestný kop po faulu Petrů a střelu Poláka s námahou vyrazil Kňazík na roh, ze kterého vystřelil z vápna opět Polák a Kňazík opět jeho střelu vytěsnil na roh. O dvě minuty později mohli hosté vyrovnat, ale jejich snažení udělal přítrž Šourek, když míč odkopl z prázdné branky do autu. Těsně před koncem poločasu završil hatrick Havlín, který zvyšoval na 3:1. Ve druhém poločase pokračovali domácí v tlaku a snažili se pojistit své vedení, jejich největší šanci spálil Havlín, když postupoval sám na Kalince, ale branku minul. V 58. min zahrozili i hosté, střelu Bayera ztečoval Rytina naštěstí vedle domácí branky. V 60.min se počtvrté brankově prosadil Havlín, po samostatné akci zvýšil na 4:1. V 64.min laxně přistoupil k Špačkovi Kabát, ten mu unikl a požár hasil až v pokutovém území faulem Rytina a kopala se penalta, kterou bezpečně proměnil Adamec – 4:2. Pak už na hřišti dominovali domácí, Habal trefil křížnou střelu tyč hostující branky, Moudrý sám před brankářem hostů nastřelil jen jeho nohy. V 77. min střelou zpoza vápna zvyšoval Průcha na 5:2 a ještě v téže minutě zvyšoval na 6:2 nádhernou střelou Šourek a skóre uzavřel v 81.min opět Průcha, když po krásné kombinační akci střelou o břevno zvýšil na 7:2.

Branky: 14., 28., 45., 60. Havlín, 77., 81. Průcha, 77. Šourek - 8. Bayer, 64. Adamec (pen.)

Rozhodčí: Chovanec - Lafek, Kočárek

Sestavy:                                                                                                                 Kácov: Kňazík – Rytina, Zeman, Kabát, Šourek  , Filip, Žovinec , Průcha,Havlín (85. Bělohlávek), Petrů (57. Habal), Moudrý (77.Peroutka)                                                        Velký Osek: Kalinec – Adamec, Mašek, Syřínek, Polák, Bayer, Koubek, Skala, Adamec D., Špaček, Pfeifer stř. Munzar, Čech