Jdi na obsah Jdi na menu

Ani v Kondraci se nedařilo

Sokol Kondrac - AFK Kácov        1:0 (1:0)

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, ale první vážnější střelu vyslal na Císaře kácovský Průcha, ale mířil vedle domácí branky. Poté domácí Linhart z trestného kopu ani Pavlíček Michala nepřekonali a na druhé straně Zeman po trestném kopu Filipa mířil hlavou nad Císařovu branku. V 15.min se na půlící čáře dostal k míči Kubín, překopl míč za hostující obranu a zcela volný Pavlíček nedal Michalovi šanci – 1:0. Domácí nadále diktovali tempo hry,ale do vyložené šance se nedostali. Ve 30.min mohl vyrovnat Pana, když se ocitl sám před Císařem, ale vyprášil jen brankářovy rukavice. Druhý poločas začal velkou chybou Houdka, ale střelu Pavlíčka Michal vyrazil na roh. Domácím pomalu začaly docházet síly a tak kácovští se tlačili před jejich branku, ale bohužel bez výraznější šance. Až v 70. min po rohu Filipa hlavičkoval Petrů těsně nad domácí branku. Největší šanci měl pět minut před koncem Zeman, kterého vychytal včasným vyběhnutím Císař. Stejně kdyby šanci proměnil, branka by neplatila pro údajné postavení mimo hru a tak utkání skončilo šťastným vítězstvím domácích.

Branka: 15. Pavlíček

Rozhodčí: Svoboda - Benák, Wolfram

Sestava AFK: Michal - Houdek (73. Zajíc), Zeman, Kabát - Rytina, Petrů - Pana (63. Filip ml.), Průcha (67. Bělohlávek), Moudrý - Červeňák, Filip st.