Jdi na obsah Jdi na menu

Artur Pana porazil Nové Dvory

Kácov - Nové Dvory  5:3 (3:0)

Fotbalisté AFK Kácov se v této sezoně naposledy představili před svými fanoušky. Soupeřem jim byl tým Nových Dvorů. Ačkoliv hráči AFK na podzim v Nových Dvorech prohráli, v dnešním utkání byli favoritem. Do první obrovské šance se v 10.min. dostal A.Pana, když dostal míč za obranu, ale v tváří v tvář proti hostujícímu brankáři neuspěl. Stejná situace se opakovala ve 14.min. To už byl Artur Pana úspěšnější, když udělal kličku brankáři poslal míč do opuštěné branky - 1:0. V dalších minutách se žádné mužstvo nedostávalo do vyložených šancí. Až přišla 29. min. a největší šance hostů v prvním poločase. Hostující kapitán T. Lev si výborně zaběhl za obranu, dostal přesný balon, ale perfektně vyběhnuvší domácí brankář Verner jeho obrovskou šanci zlikvidoval. Navíc založil rychlý protiútok domácích, na jejímž konci byl Artur Pana, který přidal druhou branku. Na další branku v hostující síti se čekalo jen pět minut. Š. Štorch skvělým pasem za obranu našel zcela volného Artura Panu, který ze dvou doteků překonal brankáře Černého potřetí a dokonal tak svůj hattrick. Obě mužstva odcházela do kabin za stavu 3:0. Hosté měli důvod k radosti v 51.min., kdy se Petr Novák dostal za obránce a prostřelil Vernera poprvé. Hned v 55.min. ale přišla odpověď domácích. Autorem čtvrté branky byl opět Artur Pana. V 64.min. se domácí dočkali další branky. Artur Pana se na hranici pokutového území dostal ke střele a střelou na zadní tyč přes bránícího obránce nedal hostujícímu brankáři šanci a zvýšil tak na 5:1. Hosté se dál snažili s výsledkem něco udělat. Obrovskou šanci si vypracovali v 73.min., kdy kácovská ofsajdová past sklapla naprázdno, ale hosté nabídnutou šanci nevyužili. Snížit se jim podařilo o minutu později z dalšího útoku. Střídající V. Melša zatáhl balon do pokutového území. Zpětnou přihrávkou na hranici malého vápna našel nedůrazně pokrytého Petra Nováka, který snížil na 5:2. Poslední úprava výsledku přišla v 83.min., kdy se, po sérii přihrávek v pokutovém území domácích, dostal k míči Daniel Marek, který z ofsajdového postavení upravil na konečných 5:3. Hvězdou zápasu byl Artur Pana, který dokázal vstřelit pět branek!

Branky:   14., 29., 34., 55., 64. Pana - 51., 74. Novák, 83. Marek                        Rozhodčí: Josef Rejhon      ŽK: 1:3

Sestavy:                                                                                                                  Kácov:  Verner - Berky (55. Marhan), Jakoubek, Pivoňka - Zeman, Výborný, Blažek            (60. Páleník), Š. Štorch, Hrabánek (65. Soucha) - Pana, Havlín                                         Trenér: Miroslav Jelínek.                                                                                           Nové Dvory:  Černý - Strnad, Marek, Dastych, Muller - Maláček, Melša, Novák, Rak - Lev, Pátek             střídal: Melša Václav                       Trenér: Melša Václav