Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko přezimuje první

AFK Kácov B - TJ Star Tupadly B          4:1 (1:1)

Rezerva AFK Kácov přivítala v posledním podzimním kole na domácím hřišti rezervu Star Tupadly. První branka padla již v 5. minutě.Futera z levé strany našel Petra Havlína, který uklidil míč pod padajícího brankáře a Kácov vedl 1:0. V 11.min. bylo vyrovnáno. Po hrubce Pospíšila se dostal míč k Pokornému, který srovnal skóre - 1:1. Do konce prvního poločasu již další branka nepadla. Kácov se v úvodu druhého poločasu dostal opět do vedení. Ve skrumáži, v pokutovém území hostů, se dostal míč k Petru Havlínovi a v 53.min. se skóre měnilo na 2:1. V 63. min. Kácov navýšil své vedení o dvě branky. Š. Štorch šikovně prostrčil míč na Michala Futeru, který potřetí překonal tupadelského brankáře. V 85. min. byl v pokutovém územkí faulován Šourek a nařízenou penaltu proměnil Miroslav Kaftan. Kácov porazil rezervu Tupadel 4:1 a přezimuje na prvním místě.

Branky: 5., 53. Havlín, 63. Futera, 85. M. Kaftan (pen.) - 11. Pokorný

Rozhodčí: Rejhon

Sestava AFK: Pospíšil - Marhan, Pivoňka, Berky, Novotný (46. Soucha) - Výborný, Š. Štorch, Šourek, Futera (70. Sádlo) - V. Štorch (33. Peroutka),  Havlín