Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko stále vede

Spartak Žleby - AFK Kácov B      1:7 (0:3)

V posledním venkovním utkání podzimní části sezony zajížděla rezerva Kácova do Žlebů. Domácí Spartak je v tabulce poslední a tak se očekávala jasná výhra hostů. Kácov hned od začátku utkání udával tempo hry. Utkání se hrálo výhradně na polovině domácích. Pár hostujících fanoušků, kteří do Žlebů zavítali, se mohlo radovat až ve 28. minutě. Po centru z pravé strany v podání Výborného překonal hlavou domácího brankáře Vojtěch Štorch. Ve 37. minutě Vojtěch Štorch přidal i druhou branku, když usměrnil přízemní centr Futery. V 41. min. rychle rozehrál Novotný volný přímý kop, našel Jiřího Výborného, který upravil poločasové vedení na 0:3. Domácím se podařilo vsítit čestnou branku v 71. min. za stavu 0:5. Na rohový kop si nejvýše vyskočil Jiráček a snížil. Kácov do konce utkání vsítil ještě dvě branky a upravil konečné skore na 1:7.

Branky: V. Štorch 3, Š. Štorch 2, Výborný, Šourek

Rozhodčí: Stárek

Sestava AFK: Jonáš - Marhan, Pivoňka, Berky, Novotný (46. Soucha) - Výborný, Š. Štorch, Šourek, Futera (75. Sádlo) - V. Štorch, Pospíšil