Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko veze první tři body

Č. Janovice - Kácov "B"          0:4 (0:2)

Kácovská rezerva vstoupila v sobotu do bojů o první tři body ve III. třídě, když zavítala do Červených Janovic. Béčku vyšel úvod utkání náramně. Hosté začali velice aktivně. Již ve 3. min. nacentroval do pokutového území A. Pana a Petr Havlín hlavou poslal Kácov do vedení - 0:1. V 7. min. se trefil i druhý z útočníků Vojtěch Štorch a Kácov se radoval podruhé. - 0:2. Po té se hra vyrovnala a do šancí se postupně začali dostávat i domácí, ale jejich zakončení bylo velice nepřesné. První poločas již nic zajímavého nepřinesl. Do druhého poločasu nastoupili hosté s cílem vstřelit alespoň ještě jednu branku. To se jim povedlo v 60. min. Petr Havlín si zaběhl za obranu domácích a zvýšil na 0:3. O vzruch se postaral v 78. min. hlavní rozhodčí Havránek, když neuznal Kácovu regulérní gól a v téže minutě vyloučil A. Panu. Domácí chtěli využít přesilovku ke vstřelení čestného gólu, otevřeli více hru a umožnili podnikat Kácovu útoky do otevřené obrany. Obě mužstva si vypracovala několik šancí ke vstřelení gólu, ale buď domácím hráčům chyběla přesnost v zakončení nebo se na druhé straně vyznamenával červenojanovický brankář Valenta, který zneškodnil několik samostatných úniků kácovských hráčů. Definitivní podobu výsledku upravil svým druhým gólem v zápase Vojtěch Štorch - 0:4.

Branky: 3., 60. Havlín, 7., 89. V. Štorch

ČK: 78. Pana

Rozhodčí: Havránek

Sestava AFK "B": Jonáš - Marhan, Pivoňka, Š. Štorch, Pospíšil - Výborný, Hrabánek, Pana, Futera - Havlín (70. Soucha), V. Štorch