Jdi na obsah Jdi na menu

Derby vyznělo pro Kácov

Uhl. Janovice B - AFK Kácov      0:3  (0:3)

Po sobotní výhře Zruče nad Sedlecí (6:1), potřebovali fotbalisté AFK Kácov získat 3 body, aby si udrželi kontakt s vedoucím týmem. V rámci 19. kola zajížděli do Uhlířských Janovice, kde se utkali s místní rezervou. Kácov měl od začátku utkání více ze hry a vedoucí branky se dočkal již ve 13. minutě. J. Výborný vystřelil z hranice pokutového území, domácí brankář M. Mejstřík jeho střelu pouze vyrazil před sebe. První u míče byl Petr Havlín, který pod padajícím brankářem poslal balon do branky - 0:1. V 17. min. se skóre měnilo opět. Domácí brankář Mejstřík další střelu kácovských hráčů opět vyrazil pouze před sebe a jak se snažil být u míče první, tak zfauloval v pokutovém území M. Zemana a následoval pokutový kop. S touto situací si poradil Kamil Moudrý a Kácov vedl o dvě branky. Ve 37. min. se situace opakovala jen s tím rozdílem, že faulovaným hráčem byl P. Havlín a následnou penaltu úspěšněm proměnil Roman Filip st. - 0:3. Domácí se ve druhém poločase ještě více zatáhli. Kácov si i ve druhém poločase vytvářel šance, ale žádnou již nedokázal využít a zcela zaslouženě si odvezl 3 body.

Branky: 13. Havlín, 17. Moudrý (pen.), 39. Filip st. (pen.)

Rozhodčí: Mucha

Sestavy:                                                                                                                Uhlířské Janovice B: Mejstřík - Stoupa, Dotlačil, Hrbek, Blecha - Čížek, Lopour, Veliký, Kulhánek - D. Marek, Kalous                     střídali: Förster,  Masarovič, Eminger                  Trenér Radek Förster                                                                                                      Kácov: Verner - Houdek, Rytina, Kabát - Zeman, Moudrý - Žovinec, Pana, Výborný - Havlín, Filip st.                                      střídali: Pivoňka, Bělohlávek, Filip ml. V. Štorch                Trenér Miroslav Jelínek