Jdi na obsah Jdi na menu

Exligový Šultés sestřelil Kácov

Černolice - AFK Kácov                6:1  (4:0)

Domácí do zápasu vstoupili v pohodě, jakoby dopředu věděli, co je čeká a tak již v 7. min po špatně rozehraném trestném kopu kácovských přišla laciná ztráta míče ve středu pole a Macela postupoval neatakován na Kňazíka, se kterým si pohrál a zakončil do prázdné branky 1:0. Kácovští se mohli dostat zpátky do zápasu v 9.min, kdy po rohu Průchy se na vápně dostal k míči Cettl, ale jeho střela skončila na břevně Rozumovy branky. A tak přišly další branky na druhé straně po hrubých chybách kácovských hráčů. V 17.min začal svůj střelecký koncert Šultés, když vymetl z trestného kopu šibenici Kňazíkovy branky, v 25.min po chybě Habala skóroval podruhé a ve 43.min završil hatrick, když po centru z pravé strany zcela osamocený překonal Kňazíka. Branky mohli vstřelit i hosté, ale hlavička Zemana skončila na břevně domácí branky, Červeňák i Průcha vystřelili těsně vedle domácí branky. V 52. min se hosté dočkali branky, když po průniku Pany a přistrčení Cettla prostřelil Rozuma Průcha – 4:1. Ale o minutu později se opět prosadil Šultés a zvýšil na 5:1 a výsledek dokončil o deset minut později Rott – 6:1. I kácovští mohli vstřelit branky, ale samostatný únik Červeňáka vychytal domácí Rozum a průnik Albrechta skončil na pozorné obraně domácích a tak si kácovští vezli v autokaru další příděl z hostujícího hřiště.

Branky: 17., 25., 43., 53. Šultés, 7. Macela, 63. Rott - 52. Průcha

Rozhodčí: Vosolsobě - Doubrava, Jarolímek

Sestava AFK: Kňazík - Houdek, Zeman, Kabát, Habal - Albrecht, Průcha, Moudrý, Pana, Cettl - Červeňák              střídali: Filip, Švec, Djakov