Jdi na obsah Jdi na menu

Kácov má další výhru

AFK Kácov - Sokol Teplýšovice      3:0 (1:0)

Do utkání vstoupili aktivněji hosté, ale jejich náznaky šancí skončily mimo Vernerovu branku a tak pomalu přebírali otěže zápasu kácovští. Filipův centr obrana hostí z námahou odvrátila. Ve 14. min se zaskvěl Měsíček, když pádem pod nohy zlikvidoval průnik Moudrého po přihrávce Pany. V 16. min zahrávali hosté trestný kop z 20m po faulu Bělohlávka na Chomáta, ale střela Ottla skončila vysoko nad Vernerovou brankou. O čtyři minuty později vykázal velmi nepřesný rozhodčí Melnar za protesty domácího trenéra Jelínka na tribunu. Ve 30.min se snažil proniknout do vápna Pana, ale jeho centr srazili teplýšovičtí na roh, po kterém střílel Moudrý z vápna těsně vedle Měsíčkovy branky. O pět minut později udělali velkou chybu hosté, když malou domů vystihl Pana, který postupoval sám na Měsíčka, ale jeho střela skončila vedle branky hostů. Ve 42.min se domácí poprvé brankově prosadili, když po centru Filipa z levé strany se na malém vápně objevil osamocený Průcha a tvrdou střelou z voleje prostřelil Měsíčka – 1:0. Druhý poločas začal tak jak skončil ten první tlakem domácích, Bělohlávek po hezké kombinační akci střílel nad hostující branku. V 55.min krásně prostrčil Filip míč na osamoceného Průchu, který podle vybíhajícího Měsíčka poslal míč do sítě – 0:2. Tato branka definitivně dostala hosty do kolen a do konce zápasu se již do vážnější šance nedostali a tak domácí v pohodě kontrolovali jeho průběh a v 78. minutě se prosadila nová posila Šourek a střelou z hranice pokutového území rozvlnil teplýšovickou síť potřetí – 0:3. V závěru utkání se do velké šance ještě dostal Šourek, ale jeho střelu bravurně zlikvidoval Měsíček a tak kácovští mohli slavit pátou výhru za sebou.

Branky: 42., 54. Průcha, 78. Šourek

Rozhodčí: Melnar – Čechmánek, Stránský

Sestavy:                                                                                                                   AFK Kácov:  Verner – Rytina, Zeman, Kabát, Pana(82.Habal), Filip st., Průcha (61.Šourek), Filip ml. (78. Havlín), Bělohlávek (85. Peroutka), Moudrý, Petrů                                     Sokol Teplýšovice: Měsíček – Drahota, Ottl, Král, Chomát Pavel, Šahin, Podhorský, Nerad, Černý, Pejša, Chomát Petr stř. Mládek, Stěhule, Beneš