Jdi na obsah Jdi na menu

Kácov v Divišově vítězně

Divišov - Kácov 2:4 (0:3)

V rámci dalšího přípravného utkání, se fotbalisté AFK Kácov vydali do nedalekého Divišova. Domácí JAWA v minulém ročníku také okupovala přední příčky okresního přeboru, ale benešovského okresu. Hostujícící hráči byly v prvním poločase lepším týmem a svoji převahu dokázali zúročit i gólově. Ve druhém poločase nastal zvrat. Domácí se hnali více do útoku. Kácov se nemohl dostat zpět do tempa, aby předváděl hru jako v prvním poločase. Výsledkem byly dva inkasované góly v síti Kácova a snížení na 2:3.  Rozhodnutí přišlo 10. min. před koncem, kdy Kácov přidal čtvrtou branku z pokutového kopu.

Branky: Š. Štorch, Havlín, Houdek, Moudrý (pen.)

Sestava AFK Kácov: Kotouček - Houdek, Zeman, Kabát, Pivoňka - Bělohlávek, Š. Štorch, Moudrý, Filip - Pana, Havlín                                                                                     střídali: Verner, Novotný, V. Štorch, Kolarevič