Jdi na obsah Jdi na menu

Kácov vede I.B třídu!!!

Sokol Miřetice - AFK Kácov               2:3 (1:1)

Zápas na malém miřetickém hřišti začali lépe hosté, když po rohu Moudrého hlavičkoval do tyče Havlín, další dva závary hostů také brankou neskončily a tak se podařilo skórovat domácím, když se nádherně z trestného kopu  trefil Macko 1:0. V 19.min se konečně prosadili hosté, když centr Moudrého prodloužil domácí Kamarýt a Šourek podle Hanuše vyrovnal na 1:1. O tři minuty později kácovští skórovali podruhé, když Havlín přehlavičkoval Hanuše, ale rozhodčí odpískal útočný faul. Domácí měli také velkou šanci, ale střelu osamoceného Turka vyrazil Kňazík na roh. Hosté byli stále lepší, střelu Šourka chytil Hanuš, průnik Moudrého srazila obrana domácích na roh. Domácí hrozili pouze ze standartních situací ve41. Min opět střílel trestný kop Macko ale trefil pouze břevno. V 50.min rozhodčí odpískal proti hostům penaltu za domnělou ruku Žovince, ale Zajíc penaltu kopnul trestuhodně doprostřed branky a Kňazík jeho střelu v pohodě chytil. O minutu později byla ruka i na druhé straně a kopala se další penalta, kterou Moudrý bezpečně proměnil 1:2. Domácím se podařilo vyrovnat po krásné akci když střelou z 20 metrů se prosadil domácí Filip a vyrovnal 2:2. Utkání spělo k nerozhodnému výsledku,ale hosté byli důraznější a pět minut před koncem se prosadil Průcha a uzavřel skóre na 2:3.

Branky: Macko, Filip - 19. Šourek, 51. Moudrý (pen.), 85. Průcha

Rozhodčí: Polák - Čechmánek, Helnor

Sestava AFK: Kňazík – Rytina, Zeman, Kabát, Šourek Filip, Žovinec , Průcha, Petrů,Havlín, Moudrý                 střídali: Habal, Filip, Bělohlávek