Jdi na obsah Jdi na menu

Kácov zdolal Průhonice

AFK Kácov - Průhonice               2:0  (1:0)

Do zápasu vstoupili lépe domácí, ale Červeňák přestřelil z 10ti metrů průhonickou branku. A to bylo na delší dobu vše, co se týkalo větších šancí obou mužstev. Až v 29.min přišel v pokutovém území střet nestřet  Zemana s Mezeiem a hlavní rozhodčí k údivu všech nařídil penaltu. K jejímu zahrávání se postavil Kroh, ale jeho střelu k pravé tyči Kňazík vyrazil a domácí obrana míč odpravila do bezpečí. O pět minut později se brankově prosadili domácí a ujali se vedení 1:0, když branku vstřelil Kabát. Do konce prvního poločasu si domácí udržovali kontrolu nad míčem, ale skóre již nenavýšili. V druhém poločase domácí opět pokračovali v aktivním pojetí hry, ale dlouho se nemohli brankově prosadit, až v 75. prodloužil hlavou trestný kop Filipa Zeman a jeho hlavička přelétla brankáře Krahulíka a zapadla do jeho branky – 2:0. A tak mohli kácovští slavit první jarní vítězství.

Branky: 34. Kabát, 75. Zeman

Rozhodčí: Sandev - Stádník, Cílek

Sestava AFK: Kňazík - Houdek, Rytina, Kabát - Zeman, Bělohlávek, Průcha, Moudrý, Pana - Filip, Červeňák                střídal Petrů