Jdi na obsah Jdi na menu

První jarní utkání přineslo 1 bod

Malín - Kácov      2:2 (1:1)

Hráči Kácova začali jarní část sezony na hřišti Sokola Malín. Pro domácí se nejednalo o jarní  premiéru, jelikož minulý týden hráli ve Vrdech (2:2). Vzhledem k počasí z posledních dní se hrálo na těžkém terénu.

Kácováci se jako hosté nechovali a v úvodu utkání se dostali do vedení. Míč se dostal po ose Hrabánek - P. Havlín k Vojtěchu Štorchovi, který přízemní střelou upravil na 0:1. Domácí hrozili hlavně z dlouhých nákopů za obranu. Jeden takový jim vyšel ve 30. min., kdy se k balónu  dostal J. Růžička a střelou ke vzdálenější tyči vyrovnal - 1:1. Druhý poločas začal podobně jako první. Hned v prvních minutách protáhl přízemní střelou J. Výborný domácího brankáře Staše, který tuto střelu musel vyrážet na roh.  Z následného rohu hlavičkoval zcela osamocený J.Jakoubek, ale jen do náruče domácího gólmana. V 70. min. se Kácov opět dostal do vedení, kdy se trefil Petr Havlín. Po vstřelené brance se hosté zatáhli a bránili vedení. To se jim ale vymstilo. V 80.min. totiž domácí L. Kraus využil nedůslednosti v kácovské šestnáctce a hlavou vyrovnal na 2:2. Domácí se dále snažili vstřelit vítěznou branku, ale Kácov, i díky několika výborným zákrokům brankáře J. Pospíšila, remízu udržel.

Branky: 30. J. Růžička, 80. L. Kraus – 15. V. Štorch, 70. Havlín

Rozhodčí: Krulík (okres HB)

Sestavy:

Malín: Staš – Čunderlík, M. Novotný, P. Štoček, Husa – J. Růžička, Rathauz, L. Kraus,   J.Kročák – Pilař, M. Kročák. Střídal: P. Kraus    Trenér: Tomáš Vojtíšek

Kácov. Pospíšil – Berky (72. Marhan), Jakoubek, Pivoňka (83. Páleník)– Z. Novotný, Š. Štorch, A. Pana, Hrabánek (60. Blažek), Výborný – Havlín, V. Štorch      Trenér: Miroslav Jelínek