Jdi na obsah Jdi na menu

V souboji rezerv zvítězila kácovská

FC Bílé Podolí B - AFK Kácov B        1:6  (0:4)

Kácovské béčko zavítalo v sobotu do Bílého Podolí. Na úvodní branku se dlouho nečekalo. Už v 6. min. byl v pokutovém území faulován A. Pana a Vojtěch Štorch poslal Kácov do vedení - 0:1. Hosté hrozili především z brejků, které jim vycházeli náramně, když za úvodních 45 minut dokázal Vojtěch Štorch vstřelit hattrick a jednu branky si také připsal Artur Pana. Na začátku druhého poločasu se dočkali branky také domácí. Ve 48. min. si v pokutovém území nedovoleně pomohl P. Marhan a Mužátko snížil na 1:4. V záverečných 15-ti minutách dokonal hattrick také druhý střelec kácovského mužstva Artur Pana, který upravil již na 1:6. V 85. min. byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující J. Pospíšil.

Branky: V: Štorch 3, Pana 3

Rozhodčí: Volenec

ČK: 85. Pospíšil (Kácov)

Sestava AFK: Verner - Marhan (75. Šnobl), Pivoňka, Novotný, Berky - Soucha (46. Jirků), Š: Štorch, Pana, Futera - V. Štorch (60. Sádlo), Pospíšil