Jdi na obsah Jdi na menu

Z Hlízova s prázdnou

TJ Sokol Hlízov - AFK Kácov "B"          3:2 (2:2)

Ve třetím kole zajížděla rezerva Kácova do Hlízova. Za domácí tým nastoupili fotbalisté, kteří dříve oblékali kácovský dres ve vyšších soutěží (Čáp, Špitálník a Štainz), a všichni byli v tomto utkání vidět. První branka padla v 16. minutě. Vojtěch Štorch se dostal do pokutového území, udělal kličku Hebrovi a poslal Kácov do vedení - 0:1. Velký rozruch přišel ve 20. minutě, když se v hlavičkovém souboji srazili domácí Budín a kácovský Havlín. Oba si odnesli tržnou ránu na hlavě a museli střídat. Domácí se dočkali vyrovnání ve 25. minutě. Před pokutovým územím byl faulován Štainz a následný přímý volný kop zkušeně proměnil Zdeněk Čáp. Kácov se hned dostal opět do vedení. Ve 27. prostřelil domácího Hebra Artur Pana - 1:2. Domácí ale opět srovnali. Po nedorozumnění Pospíšila s brankářem Jonášem se k balonu dostal Jiří Štainz a upravil poločasové skóre na 2:2. Ve druhém poločase si kácovští dále vypracovávali šance, ale bez úspěchu. Až přišel trest. V 70.min. Z. Čáp rozehrál standartní situaci, přesně našel volného Jiřího Štainze, který přeloboval Jonáše a poslal Hlízov poprvé v utkání do vedení. Poslední minuty utkání se hráli výhradně na polovině Hlízova, ale závěrečný tlak branku nepřinesl a tak Kácov odjel z Hlízova s prázdnou, když prohrál 3:2.

Branky: 33., 70. Štainz, 25. Čáp - 16. V. Štorch, 27. Pana

Rozhodčí: Horský

Sestavy:                                                                                                                    Hlízov: Hebr - Budín (20. Machů), Čáp, Mathé, Pertlíček - Čížek, Holík, Richtár, Eszenyi - Špitálník, Štainz.                                                                                                      Kácov B: Jonáš - Pivoňka, Berky, Marhan, Pospíšil - Výborný, Pana, Š. Štorch, Hrabánek - V. Štorch, Havlín (22. Peroutka)